Profil spoločnosti

Poslaním spoločnosti NOVÉ FITNESS, s.r.o. je poskytovať také služby a predávať také produkty, ktoré zaistí našim zákazníkom ekonomickú úspešnosť a osobnú spokojnosť.

Našim zákazníkom poskytujeme nielen know-how na vybudovanie a prevádzkovanie komerčných, hotelových a firemných fitness centier, ale tiež kompletnú ponuku kvalitného vybavenia fitness centier a spoľahlivý servis.

Od roku 2002 zastupujeme na českom a slovenskom trhu popredného svetového výrobcu kardio trenažérov, bicyklov pre SPINNING, posilňovacích strojov a strojov pre funkčný tréning, americkú značku STAR TRAC. V roku 2011 sme rozšírili  ponuku o kompletný sortiment vybavenia pre funkčný tréning vrátane špeciálnych značených podláh pre funkčný tréning a od roku 2012 zastupujeme na českom a slovenskom trhu unikátny systém pre monitorovanie pulzovej frekvencie MYZONE.

Sme partneri úspešných

Doposiaľ sme realizovali viac ako 350 oficiálnych Spinning centier a vybavili mnoho významných fitness centier kardio trenažérmi a posilňovacími strojmi značky STAR TRAC.

O kvalite našich služieb vypovedajú nielen naše referencie, ale taktiež 11 ocenení pre najlepšieho európskeho distribútora produktov STAR TRAC.

Prejsť na referencie.

4 kroky k fitness centre

  1. Stanovenie koncepcie
  2. Príprava projektu
  3. Realizácia projektu
  4. Prevádzka fitness centra

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness vybavenia

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.