Know - how fitness centrá a posilňovne

Viete, čo všetko sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra alebo posilňovne? Radi by ste mali z vášho podnikania stálej zisky a verných návštevníkov, ktorí sa k vám radi vracajú? Spoločnosť Nové Fitness s.r.o. má vlastné úspešné a rokmi preverené know - how fitness centier, posilňovní a spinning centier.

Know - how fitness centra nie je len prázdna fráza. Je to súbor poznatkov, osvedčených postupov a tiež moderný a svieži náhľad na problematiku podnikania v oblasti fitness. Sme radi, že môžeme byť partnerom úspešných fitness projektov, ktoré naše know - how využívajú pre dosiahnutie ekonomických úspechov a rozvoja svojich služieb a podnikania.

Tieto fungujúce a overené zákonitosti fungovania fitness branže sú zásadné pre plné pochopenie toho, prečo sú niektoré fitness centrá tak úspešná a iná naopak obmedzujú svoju prevádzku.

Pomôžeme aj vám pochopiť problematiku vedenia úspešných fitness projektov a odovzdáme vám naše skúsenosti a odborné znalosti. Navyše zabezpečíme aj školenia zamestnancov fitness centier a posilňovní.

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness vybavenia

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.