Školenie personálu fitness centier a posilňovní

V spoločnosti Nové Fitness, s.r.o. dobre vieme, ako je správna voľba personálu dôležitá pre úspešné fungovanie fitness centra. Kvalitné zamestnanci môžu váš projekt rýchlo a úspešne uviesť do praxe, zlí môžu naopak dokonale pochovať akékoľvek vaše snahy.

Sústreďujeme sa preto na odborné školenia zamestnancov posilňovní a fitness centier pre začínajúcich aj existujúce projekty.

Odborné znalosti zamestnancov a rýdzo profesionálne vystupovanie sú kľúčové faktory, ktoré na návštevníkov pôsobí. Spravidla hneď pri vstupe pri recepcii.

Ponúkané typy školení

  • Manažment a správa fitness centier a spinning centier
  • Školenie trénerov a lektorov fitness aktivít
  • Školenie zamestnancov recepciou a obslužného personálu

Vytvárame tiež návrhy fitness centier a spinning centier a vykonávame ich úspešnej realizácie. Zabezpečujeme predaj posilňovacích strojov a cardio trenažérov špičkovej kvality, vrátane odborných servisných služieb a školenie obsluhy.

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness vybavenia

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.