3D návrh a vizualizácia fitness centrá a posilňovne

V Nové Fitness, s.r.o. sa venujeme tiež poradenstvu a komplexné dodávke vybavenie fitness centier, spinning centier, funkčných zón a posilňovní. Cieľom našej práce je ponúknuť našim klientom profesionálne riešenia od vytvorenie 3D návrhu a vizualizácie fitness centrá, až po jeho realizáciu a otvorenie návštevníkom.

Po stanovení koncepcie, 3D návrhu a vizualizácie fitness centrá a stanovenie cieľovej skupiny užívateľov je to len krôčik k samotnej realizácii projektu.

Nie je dôležité, či sa jedná o úplne nový projekt alebo už fungujúce fitnes centrum. Vytvárame inteligentné riešenie pre každého, komu nie je cudzia spokojnosť svojich návštevníkov a rýchla návratnosť investícií.

3D návrh fitness centra a posilňovne obsahuje :

  • starostlivé zakreslenie všetkých rozmerov a atypických vlastností interiéru v plánovanom pôdoryse
  • rozloženie jednotlivých cvičiacich zón podľa povahy a veľkosti fitness centrá
  • rozloženie jednotlivých cardio trenažérov , posilňovacích strojov a ďalšieho vybavenia
  • umiestnenie a vybavenie obslužných priestorov a zázemia pre personál

Máme vlastné, fungujúci a rokmi preverené know - how fitness centier a posilňovní. Tieto skúsenosti sa prejavujú v každom detaile našej práce. Obráťte sa na našich odborníkov v oblasti fitness.

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness vybavenia

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.