Cardio trenažéry

cardio trenažérCardio je srdcom každého moderného fitness centra. Nič iného Vás nerozohreje tak ako cardio. Žiadny iný stroj nepritiahne viac ľudí, nevytvorí viac energie a nie je viac využívaný. Voľba strojov do Vašej cardio zóny je tou najdôležitejšou, ktorú prevediete. STAR TRAC v spojení s BMW Group Designworks USA stále pokračuje v nastavovaní štandardov v designu i funkcií. Zameriava sa predovšetkým na inovácie, ktoré udávajú trend v cardio strojoch. Patentované zlepšenia, akými sú napríklad osobné ventilátory, alebo motivačný ovál, prinášajú z tréningu viac uspokojenia a zábavy.

Více o cardio vybavenie…

Kontaktujte nás

Vedeli ste, že …

väčšina našich cardio strojov si vyrába energiu sama a nepotrebuje externé napájanie?

4 kroky k fitness centre

  1. Stanovenie koncepcie
  2. Príprava projektu
  3. Realizácia projektu
  4. Prevádzka fitness centra

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness Outlet

Cardio trenažéry

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.