Funkčná zóna

Funkční zóna

 

Funkčná zóna je trendom poslednej doby v moderných fitness centrách. Klienti využívajú rôzne pomôcky, cviky a pohyby tak, aby svaly na ich tele spolupracovali a dokázali lepšie reagovať na bežné životné situácie. Aby plnili svoju prirodzenú funkciu. Preto sa toto moderne pojaté cvičenie nazýva funkčný tréning. Funkčná zóna prináša nové možnosti cvičenia s vlastným telom, v závesnom systéme alebo s novinkami typu Powerbag, Kettelbells a ďalšie. Spoločne sa silovým funkčným tréningom  HumanSport tvorí všetko, čo Vaši klienti potrebujú, aby ich telo dobre fungovalo.

Pre Váš úspešný projekt fitness centra ponúkame predaj vybavenie pre funkčný tréning a navrhneme optimálne rozloženie jednotlivých pomôcok vo funkčnej zóne.

Více o funkční zóně…

Kontaktujte nás

Vedeli ste, že …

funkčnú zónu možno umiestniť do samostatnej miestnosti alebo môže byť súčasťou posilňovacej časti fitness centra?

4 kroky k fitness centre

  1. Stanovenie koncepcie
  2. Príprava projektu
  3. Realizácia projektu
  4. Prevádzka fitness centra

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness Outlet

Cardio trenažéry

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.