Predaj vybavenie pre funkčný tréning

Funkčný tréning je úspešná novinka väčšiny moderných fitness centier. Len ťažko nájdete cvičenia, ktoré by poskytlo rýchlejšie a zábavnejšie tréning celého tela. Za nízke obstarávacie náklady oslovíte širšiu skupinu klientov a môžete jednoducho zvýšiť kapacitu, rozsah služieb a predovšetkým ziskovosť vášho projektu.

V spoločnosti Nové Fitness, s.r.o. zabezpečujeme predaj vybavenia pre funkčný tréning a know - how v oblasti prevádzkovania komerčne úspešných fitness centier. Súčasťou funkčného tréningu je aj bezpečné, kvalitné vybavenie, ktoré odolá každodennému použitiu. Pre realizáciu vášho projektu fitness centra preto ponúkame predaj vybavenia pre funkčný tréning ako:

 • špeciálne značené podlahy do funkčných zón fitness centier
 • závesné systémy k efektívnemu precvičenie všetkých svalových partií
 • rampy pre závesné systémy vrátane funkcie hrazdy
 • Powerbags - vaky so záťažou k funkčnému tréningu zdvíhanie bremien
 • posilňovacie náradie - Kettlebells, činky, závažia, medicinbal
 • lopty, laná a švihadlá
 • ďalšie pomôcky pre úspešný funkčný tréning

Garantujeme našim zákazníkom profesionálnu kvalitu poskytovaných služieb a produktov. Poskytujeme odborný a rýchly záručný aj pozáručný servis. Viac ako 350 realizovaných projektov fitness a spinning centier sú dôkazom kvality a odbornosti našich služieb.

4 kroky k fitness centre

 1. Stanovenie koncepcie
 2. Príprava projektu
 3. Realizácia projektu
 4. Prevádzka fitness centra

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness Outlet

Cardio trenažéry

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.