Posilňovacie stroje

posilovací strojeNaše posilňovacie stroje sú výnimočne funkčné, majú špičkový design a prirodzenú biomechaniku pohybu. Každý stroj ponúka vysokú funkčnú úroveň, tak ako užívatelia od produktov STAR TRAC očakávajú. Kvalita sérií HumanSport, Impact Strength a Instinct je viditeľná na detailoch prevedenia, ako sú napr. čalúnenie s dvojitým stehom alebo kryté stĺpce so závažím, pre vyššiu bezpečnosť. Náš revolučný systém voľby záťaže Lock N Load® sa iste stane ďalším štandardom fitness priemyslu, ktorý sme stanovili. Spoločne s radou lavičiek a stojanov, obsahuje celá ponuka posilňovacích strojov viac ako 160 strojov.

 

Více o všech řadách posilovacích strojů…

Kontaktujte nás

Vedeli ste, že …

ponúkame posilňovacie stroje pre rôzne cieľové skupiny?

4 kroky k fitness centre

  1. Stanovenie koncepcie
  2. Príprava projektu
  3. Realizácia projektu
  4. Prevádzka fitness centra

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness Outlet

Cardio trenažéry

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.