Spinning®

vybavení pro spinning

Čoskoro potom, čo sa objavil Spinning® program, sme sa rozhodli, že chceme stáť v čele tejto nadchádzajúcej revolúcii vo svete fitness. Zároveň sme si ale boli vedomí, že to znamená priniesť tomuto športu lepšie vybavenie  po všetkých stránkach. Vďaka tejto výzve sa nám podarilo nastaviť štandard vo vybavení pre indoor cycling a vytvoriť Spinningové bicykle, ktoré sú najrozšírenejšie na celom svete.

Ponúkame predaj vybavenia pre Spinning o ktorom sa dozviete viac na špecializovaných stránkach o SPINNING a na stránkach STAR TRAC.

Kontaktujte nás

Vedeli ste, že …

spinning je skupinové cvičenie, pri ktorom spálite najviac kalórií?

4 kroky k fitness centre

  1. Stanovenie koncepcie
  2. Príprava projektu
  3. Realizácia projektu
  4. Prevádzka fitness centra

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness Outlet

Cardio trenažéry

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.