Predajca vybavenie pre spinning

Snáď žiadne moderné fitness centrum sa v súčasnej dobe nezaobíde bez spinningu alebo iné indoor - cycling aktivity. Sme predajcovia vybavenia pre spinning s viac ako 350 úspešne realizovanými projektmi spinning centier.

Poslaním našej spoločnosti je poskytovanie komplexných služieb pre úspešnú prevádzku fitness centier a spinning centier. Nastavili sme nové štandardy vo vybavení pre spinning a indoor cycling. Tieto štandardy, spolu s našim know - how, ponúkame našim zákazníkom.

V sortimente vybavenie pre spinning nájdete nielen niekoľko radov kôl Spinner, ale aj oblečenie a doplnky. Samostatnou kategóriou produktov sú eSpinnery®, ktoré vďaka revolučnej technológii s virtuálnym inštruktorom umožňujú individuálne prežitie Spinning® lekcie.

V spoločnosti Nové Fitness, s.r.o. poskytujeme profesionálne služby predajcu vybavenie pre spinning, ktorý rozumie svojim zákazníkom. Zabezpečujeme rýchly a odborný záručný aj pozáručný servis našich posilňovacích strojov a vybavenia. Hlavný cieľ firmy je priniesť najvyššiu kvalitu služieb a ponúkaných výrobkov, ktorá nelimituje úspešnosť vášho podnikania a spokojnosť vašich zákazníkov.

4 kroky k fitness centre

  1. Stanovenie koncepcie
  2. Príprava projektu
  3. Realizácia projektu
  4. Prevádzka fitness centra

Strategie úspěšného fitness centra

Čo sa skrýva za úspešným prevádzkovaním fitness centra a ako mať zo svojho podnikania radosť po celý rok? Na tieto dve základné otázky Vám jednoducho odpovie naša príručka, ktorú ponúkame úplne zadarmo.

Príručka úspešného fitness centra

Fitness Outlet

Cardio trenažéry

Blog

20. 2. 2013 | FitCamp – fitness podľa najnovších trendov

Začiatkom tohto roku bol v Bratislave otvorený Fit Camp, ktorý zosobňuje najnovšie trendy vo svete fitness. Základná myšlienka tohto projektu je začlenenie funkčného tréningu a programu Cross Fit do koncepcie moderného fitness centra. Naša spoločnosť sa v rámci tohto projektu podieľala na návrhu čle…

1. 2. 2013 | SC Fajne – špičkové športové centrum v Ostrave Porube

Na konci roku 2012 bolo v Ostrave otvorené Športové centrum Fajne.